Nieruchomości Olsztyn
Legenda: - polecana - nowa - wyróżniona - z linią brzegową - na szlaku wielkich jezior mazurskich
Oferty w innych gminach:


Pozostałe zdjęcia:


Typ obiektu: dom wolnostojący
Liczba pokoi: 8
Powierzchnia całkowita: 548 m2
Miasto: Olsztyn
Cena: 3 300 000 PLN
Status:

Informacje dodatkowe:

Dzielnica: Centrum
Liczba pokoi: 8
Liczba kondygnacji: 3
Rok budowy: 2011
Ogrzewanie: gazowe
Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
Data przyjęcia: 2012-06-20
Stan prawny: własność
Stan techniczny: bardzo dobry
Powierzchnia użytkowa: 548
Media: wodociąg, kanalizacja, prąd
Dojazd: własną drogą dojazdową, 700 m od Starówki

Opis:
Przedstawiamy Państwu do sprzedaży szczególną ofertę domu dwurodzinnego wraz z prosperująca działalnością (strzelnica sportowa w pełni wyposażona) w samym centrum Olsztyna.
Nieruchomość oddalona jest zaledwie 700 metrów od serca olsztyńskiej Starówki, jednocześnie położona jest wśród starego drzewostanu nad rzeką Łyna - jednym słowem doskonałe położenie!!!
Dojazd do nieruchomości stanowi droga wewnętrzna co zapewnia brak ruchu samochodów przed domem.
W skład nieruchomości wchodzi dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 261,25m2, oraz piwnice użytkowe i część podziemna o łącznej powierzchni 287,50m2 .
Ogólna powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 548,75m2. Dom wybudowany został w 2011 roku w technologii gazobeton (24) z ociepleniem ze styropianu grubości 12 i 15 cm.
Dach kryty dachówką ceramiczną firmy KORAMIC.
Dom na etapie projektowania podzielony został na dwie części, każda z nich posiada niezależne ogrzewanie gazowe, niezależny pobór energii elektrycznej, niezależny system alarmowy, oraz niezależne wejścia.
Możliwość prowadzenia działalności biurowej, usługowej lub medycznej. Wysokość pomieszczeń w części mieszkalnej wynosi 2,90m.
Część prawa parteru składa się z wiatrołapu, łazienki z pomieszczeniem gospodarczym, dużego gabinetu z przygotowanym miejscem na widokowe akwarium w ścianie, kuchni z jadalnią oraz salonu z kominkiem i bezpośrednim wyjściem na taras.
Kuchnia zabudowana meblami z frontami z litego drewna, kuchenka gazowa firmy ARISTON. Łazienka na parterze do wykończenia.
Na piętro wejdziemy wygodnymi dębowymi schodami, które prowadza na otwartą powierzchnie stanowiącą salon, dodatkowo łazienka z kabina natryskową oraz dwie duże sypialnie.
Lewa część parteru otwiera się na dużą powierzchnie - aktualnie otwartą, sypialnie oraz łazienkę z kabina natryskową, tu również na piętro prowadzą wygodne dębowe schody, na górze odkrywamy 3 niezależne sypialnie oraz łazienkę z wc.
Istnieje możliwość prowadzenia w tej części działalności biurowej, usługowej lub medycznej.
W użytkowej piwnicy oraz części całkowicie podziemnej prosperuje strzelnica sportowa wyposażona w sprzęt nowej generacji, oraz miejsce do posiedzenia i wygodnego podglądania strzelców.
Nieruchomość doskonale nadaję się do prowadzenia działalności każdego rodzaju: usługi medyczne, biurowo - administracyjną, gastronomiczna, i wiele innych, można też rozważyć kontynuowanie działalności strzelnicy sportowej, jak również do mieszkania pod nosem olsztyńskiej Starówki zachowując ciszę i widoki na starodrzew i rzekę. Istnieje możliwość wynajmu.
Wynagrodzenie pośrednika w całości płaci Sprzedający.

Zapraszamy!

Szczegóły Anna Kurczycka tel. 501 413 290

Opis nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Anna Kurczycka 5571.

Kontakt

INTRA NIERUCHOMOŚCI
tel: +48 89 535 00 06 wew 201
tel kom: +48 501 413 290